HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Animátori v hoteli - Španielsko a Grécko

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: apríl, máj, jún 2015    Plat: 30000,-

Náplň práce

Kasting pre animátorov do Španielska a Grécka na leto 2015 organizujeme dňa 1.3.2015 od 10.00 hod v Bratislave a 7.3.2015 o 10:00 hod tiež v Bratislave. V prípade záujmu zúčastniť sa nám napíšte email na praca@prostaff.sk a zaregistrujte sa na www.prostaff.sk.

Miesto konania kastingov: salónik Hotela Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava

Úlohou animátora je:
- zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
-organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora.

Požadujeme- znalosť aspoň dvoch cudzích jazykov
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
- podpísanie zmluvy minimálne na obdobie 3 mesiacov v hlavnej letnej sezóne /jún - september/
- skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně: francouzština
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeČistý mesačný príjem: 600 - 1200 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny
600 – 700 EUR netto – animátor bez skúseností
650 – 900 EUR netto – skúsený animátor
1000 – 1200 EUR netto – šéf animátor

Počet zobrazení nabídky práce: 2071             Inzerát Animátori v hoteli - Španielsko a Grécko vložen: 2015-09-18

Pracovní místo Animátori v hoteli - Španielsko a Grécko nabízí

Agentúra PRO-STAFF, s.r.o

Předmět podnikání:
    Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je spoločnosť s viacročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

IČO: 36724068

Adresa:
   Seberíniho 9
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Mgr. Cyril Černák

Tel.: 00421 905 524 996
Fax.:
Email: eventy@prostaff.sk
Internet: www.prostaff.sk