Obchodní zástupce pro sportovní kluby

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Vysočina   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Společnost 2SPORT je internetový obchod a přímý prodejce vybavení pro sportovní kluby. Mezi náš sortiment patří značky jako Salming, Fat Pipe, Erima, Gala, výživové doplňky Nutrend či funkční prádlo Sensor. Náš obchodní tým rozšiřujeme o nového kolegu – obchodního zástupce pro sportovní kluby.

PožadujemePožadujeme:

- SŠ vzdělání

- ŘP skupiny B

- Přirozený obchodní talent

- Reprezentativní a příjemné vystupování

- Aktivní osobnost s týmovým duchem

- Zájem o sport

- Znalost MS Office

- Vlastní automobil

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:

- Prestižní práci u rostoucí společnosti

- Velmi dobré týmové vztahy

- Motivující odměnu závislou na výsledcích

- Flexibilní pracovní dobu

Náplň práce:

- Udržování a rozvoj vztahů se zákazníky

- Vyhledávání nových zákazníků

- Pravidelný reporting

- Mapování konkurence

- Poradenství sportovním klubům

Počet zobrazení nabídky práce: 2384             Inzerát Obchodní zástupce pro sportovní kluby vložen: 2015-03-03

Pracovní místo Obchodní zástupce pro sportovní kluby nabízí

Petr Dadej

Předmět podnikání:
    Obchodní činnost

IČO: 01129392

Adresa:
   Přerov II-Předmostí
   Přerov
   75124

Kontakní osoba:   Milan Ježek

Tel.: 725124005
Fax.:
Email: jezek@2sport.cz