Regional Sales Manager

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: dohodou    Plat: 30000,-

Náplň práce

Do našeho projektového týmu, který poskytuje pomoc obcím, městům, regionům a soukromému sektoru v oblasti získávání dotací ze Strukturálních fondů EU a dalších mezinárodních dotačních schémat hledáme nového kolegu (kolegyni), který /-á bude poskytovat podporu našim zákazníkům v České rep., jakož i rozšíří naše portfolio o nové zákazníky v tomto regionu.

Náplň práce

Aktivní budování portfolia nových zákazníků (veřejný a soukromý sektor)
Péče o existující zákazníky společnosti
Budování dlouhodobých vztahů se zákazníkem
Vyjednávání obchodních podmínek, příprava a zpracování nabídek a návrhů
Komunikace s interními projektovými týmy společnosti

PožadujemePožadavky na zaměstnance

Minimální SŠ vzdělání (ideálně VŠ technického nebo ekonomického zaměření)
Minimální 2-3 roky praxe s přímým obchodem, account managementem (ideálně s orientací na samosprávu)
Znalost Strukturálních fondů EU výhodou
Silné interpersonální a komunikační dovednosti
Podnikatelské myšlení
Strategické myšlení, samostatnost, reprezentativnost
Ochota cestovat
Práce na živnost, vlastní automobil k dispozici

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme

Stabilní pracovní pozice v konzultační společnosti
Motivující finanční ohodnocení založené na podílech z obratu
Kompletní zaškolení
Možnost profesního růstu v rámci mezinárodních projektů Evropské unie

Životopis zasílejte nalipovska@geminigroup.sk

Počet zobrazení nabídky práce: 1897             Inzerát Regional Sales Manager vložen: 2015-03-04

Pracovní místo Regional Sales Manager nabízí

Gemini Project s.r.o.

    Gemini Project s.r.o. poskytuje pomoc obcím, městům, regionům a soukromému sektoru v oblasti získávání dotací ze Strukturálních fondů EU a dalších mezinárodních dotačních schémat.

IČO: 03188639

Adresa:
   Bělehradská 858/23
   Praha 2
   120 00

Kontakní osoba:   Veronika Lipovská

Tel.: +421 907 822 021
Fax.:
Email: lipovska@geminigroup.sk