obchodní referentka se zaměřením na propagaci

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 18000,-

Náplň práce

- práce s databází kontaktů
- telemarketing
- vyhledávání nových obchodních zakázek
- kominukace se zákazníky
- základní propagace - tiskoviny, veletrhy
- správa internetového prostředí a sociální sítě

Požadujeme- SŠ/ VŠ vzdělání, jazyky výhodou /především NJ/
- základní znalosti a dovednosti marketingu
- samostatná a iniciativní osobnost se smyslem pro zodpovědnost
- schopnost analyzovat obchodní případy a hledat řešení
- odolnost vůči stresu

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- příjemný pracovní kolektiv
- motivující finanční ohodnocení
- osobní bonusy

Počet zobrazení nabídky práce: 2998             Inzerát obchodní referentka se zaměřením na propagaci vložen: 2015-03-06

Pracovní místo obchodní referentka se zaměřením na propagaci nabízí

PF Postforming s.r.o.

    Výroba a prodej dřevotřískových okenních parapetů, schodových dílců a fasádních a konstrukčních desek.

IČO: 25748050

Adresa:
   K Mlýnům 80
   Velká Bíteš
   59501

Kontakní osoba:   Kristina Horáková

Tel.:
Fax.:
Email: ekonom@postforming.cz