Programátor PHP

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Crux Consulting s.r.o. se zaměřuje na vyhledávání, výběr a alokace IT odborníků - freelancerů, a specialistů na pozice středního a vyššího managementu.
Aktuálně pro našeho klienta obsazujeme pozici programátora se znalostí PHP 5, MySQL,JSON, Javascript. Výhodou je znalost ZEND 1, bootstrap.

PožadujemeZnalost PHP 5, MySQL,JSON, Javascript. Výhodou znalost ZEND 1, bootstrap.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeŽL, HPP.

Životopis zasílejte namichalska@cruxconsult.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2987             Inzerát Programátor PHP vložen: 2015-06-03

Pracovní místo Programátor PHP nabízí

Crux Consulting s.r.o.

    vyhledávání a výběr specialistů v oblasti informačních technologií a výpočetní techniky, odborníků v dalších profesních oblastech na pozice středního a top managementu.

IČO: 28651936

Adresa:
   Poděbradova 3055/61a
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Lenka Michalská

Tel.: 776 348 944
Fax.:
Email: kariera@cruxconsult.cz
Internet: http://www.cruxit.com/cz/