Oblastní vedoucí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Řízení vedoucích jednotlivých prodejen
Zodpovědnost za prodeje a plnění plánů
Komunikace s vedením společnosti
Vyhledávání a dohled nad zaučením nových zaměstnanců
Zajištění bezproblémového chodu prodejen
Zpracování a dohled nad inventurami, personálním obsazením filiálek, kontrola kvality a čerstvosti zboží, motivace personálu filiálek, administrativa související s dohledem nad filiálkami
Péče o cca 6-8 přidělených filiálek ve Vašem regionu

PožadujemePraxe v řízení a vedení podřízených
Praxe v oboru maloobchodního prodeje - ideálně maso-uzeniny minimálně 5 let
Chuť něco dokázat
Schopnost vést podřízené
Manažerské schopnosti
Příležitost ambiciózní a cílevědomé kandidáty
Velkou míru zodpovědnosti
Praxe v řízení prodejních kolektivů

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeSlužební automobil
Telefon
Notebook
Firemní vzdělávání

Počet zobrazení nabídky práce: 2645             Inzerát Oblastní vedoucí vložen: 2015-04-07

Pracovní místo Oblastní vedoucí nabízí

61250988

Předmět podnikání:
    prodej masa, uzenin, lahůdek, pečiva

IČO: 61250988

Adresa:
   Na Zátorách 8
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Velková

Tel.: 7252639694
Fax.:
Email: prace@zimbo.cz