Projektant, rozpočtář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 10000,-

Náplň práce

Projektant, rozpočtář. Znalost projektování rodinných a bytových domů, případně technické infrastruktury v rámci objektů. Nabízíme pozici i pro absolventy SŠ nebo VŠ Stavební v oboru pozemní stavitelství. Nutnost znalosti MF OFFICE, ArchiCad. Možnost pružné pracovní doby. PRostředí malé rodinné firmy, praxe výhodou.

PožadujemeZnalosti projektování RD, BD
Znalost prostředí MF OFFICE a ArchiCAD
Znalosti stavební konstrukcí - skladeb - rozpočtování

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePružná pracovní doba
Možnost absolvování praxe před autorizací

Počet zobrazení nabídky práce: 1937             Inzerát Projektant, rozpočtář vložen: 2015-03-09

Pracovní místo Projektant, rozpočtář nabízí

M.B.Stavby s.r.o.

Předmět podnikání:
    Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Projekční kancelář
Inženýrská činnost v investoční výstavbě

IČO: 47719541

Adresa:
   K Lutové 271/8
   Plzeň
   32600

Kontakní osoba:   Bc. Michal Bogner

Tel.: 777844319
Fax.:
Email: mb@remizek.cz
Internet: www.mbstavby.cz