Obchodního zástupce pro Google služby

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: kdykoliv    Plat: dohodou

Náplň práce

Ve všech krajích hledám externí obchodní zástupce pro prodej a nabídku služby virtuální prohlídky v Google mapách (Fotografie Firem) - více o této službě se můžete dozvědět na www.interieryfirem.cz

Služba je vhodná především pro zobrazení interiéru virtuální prohlídkou restaurací, hotelů, penzionů, obchodů, wellness + fitness služeb, sportovních prodejen, výrobních podniků, provozoven, kanceláří, obchodních center a dalších podniků...

Nyní nabízím všem, kteří mají obchodního ducha a chuť na prodej Google služby, která se prodává skoro sám, možnost přyvýdělku.

Požadujeme- čas několik hodin denně (záleží jen na Vás kolik)
- spolupráce možná na živnostenský list nebo na dohodu o provedení práce
- absolvovat několika hodinové školení této služby (možnost i vzdáleně přes počítač)
- znalost regionu
- komunikativnost a příjemné vystupování
- vlastní dopravní prostředek výhodou
- povědomí o službě Google Maps, Street View a dalších službách Google
- spolupráce možná i pro studenty VŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B

Nabízíme- možnost nabízet tento skvělý produkt od společnosti Google
- provizi 12% ze sjednané zakázky
- bezplatné proškolení
- podklady pro tisk profesionálních marketingových materiálů (vizitky, brožury, ceník)
- email vase.jmeno@interieryfirem.cz + přístup do Google Apps
- zázemí a pravidelné školení na služby Google naší společností - Virtuální prohlídky v Google mapách

Počet zobrazení nabídky práce: 2001             Inzerát Obchodního zástupce pro Google služby vložen: 2015-03-10

Pracovní místo Obchodního zástupce pro Google služby nabízí

Interiery firem v Google mapách

    Virtuální prohlídky v Google mapách - Interiery firem a Gogole identita napříč službami Google

IČO: 74083066

Adresa:
   Náměstí generála Knopa
   Žamberk
   56401

Kontakní osoba:   Jaroslav Majer

Tel.: 777 989 407
Fax.:
Email: fotograf@interieryfirem.cz
Internet: www.interieryfirem.cz