Hypoteční specialista

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: management    Nástup: 1.5.2015    Plat: 22000,-

Náplň práce

Hledám hypoteční specialisty do nově vzniklého HYPOTEČNÍHO centra v Plzni. Požaduji minimalně rok praxe na pozici obchodního zástupce. Zkušenosti v bankovnictví velkou výhodou. Náplň práce: obstarání příchozích lidi do kanceláře, tvorba hypotečních úvěrů, aktivní vyhledávání novych klientů. PS: zcela upřímně nehledám lidi, kteří požadují hned na začátku benefity typu auto, mobil a Notebook.. práce na ŽL výhodou. Hledám lidi, kteří nehledaji důvody proč to nejde, ale chci lidi kteří hledají způsoby jak by to šlo.

PožadujemeZnalost práce na PC

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

NabízímeSoučinnost s jednou z největších společností na trhu. Exkluzivní nabidky pro klienty. Praci v mladém a dynamickém týmu. Možnost karierniho růstu. Vzdělávací programy osobního růstu.

Počet zobrazení nabídky práce: 2707             Inzerát Hypoteční specialista vložen: 2015-10-24

Pracovní místo Hypoteční specialista nabízí

Martin Nesnídal

Předmět podnikání:
    Finance

IČO: 01048864

Adresa:
   sady Pětatřicátníků 23
   Plzeň
   3010

Kontakní osoba:   Nesnídal Martin

Tel.:
Fax.:
Email: Martin.nesnidal@bcas.cz