Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

• aktivní obchodní činnost a plnění prodejních plánů
• zodpovědnost za plnění stanoveného prodejního plánu pro daný segment
• péče o stávající zákazníky, udržování kontaktů a uzavírání obchodních vztahů s novými zákazníky
• příprava potřebné dokumentace, stanovení cen, příprava nabídek
• poradenská činnost pro odběratele
• monitoring aktivity konkurence

PožadujemePožadavky
• SŠ/VŠ vzdělání (chemické či technické zaměření výhodou)
• zkušenosti na pozici obchodní zástupce
• flexibilita, ochota cestovat, dovednost budovat vztahy a efektivně komunikovat
• zodpovědnost
• řidičský průkaz skupiny B podmínkou
• znalosti MS Office

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme
• možnost seberealizace
• zajímavou samostatnou práci,
• odborný a profesní růst
• služební automobil
• přenosný počítač
• mobilní telefon
• odpovídající ohodnocení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na e-mail info@valvolinex.com

Životopis zasílejte nainfo@valvolinex.com

Počet zobrazení nabídky práce: 2611             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2015-06-05

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

ValvoLinex a.s.

Předmět podnikání:
    Velkoobchod a maloobchod
Portfolio produktů převládá z motorových, převodových, rozvodových a hydraulických olejů, z produktů k péči o motor, autokosmetiky, automobilových údržbářských maziv, tuků a v neposlední řadě z antikorozních produktů.

IČO: 28613627

Adresa:
   Za Olomouckou 4148/17
   Prostějov
   796 01

Kontakní osoba:   Karolína Adamcová

Tel.: +420 737 269 826
Fax.:
Email: adamcova@valvolinex.com
Internet: www.valvolinex.com