Hledáme kolegy

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

V současné době hledáme makléře pro prodej nemovitostí po celém území ČR. Nabízíme zajímavý provizní systém, komplexní školící systém makléřů zdarma, praxe ani vzdělání není rozhodující, možnost budování a vedení vlastního týmu, možnost zřídit vlastní pobočku, flexibilní pracovní dobu, odměny také za doporučení nemovitostí k prodeji, podmínka čistý trestní rejstřík.

Náplň práce:
- zprostředkování prodeje nemovitostí
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- vedení obchodních jednání
- práce s databází klientů a nemovitostí - sjednání a realizace prohlídek

Požadujeme- obchodní talent
- zodpovědnost a samostatnost
- časovou flexibilitu
- komunikativní a organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- provize vč. meziprovizí 49-64% (bez dalších skrytých poplatků)
- žádné měsíční poplatky za inzerci, právní služby, kanceláře, školení apod.
- bezvadný tým
- příjemné pracovní prostředí
- možnost budování týmu a zřízení vlastní pobočky
- vyškolení zdarma

Počet zobrazení nabídky práce: 2211             Inzerát Hledáme kolegy vložen: 2015-03-30

Pracovní místo Hledáme kolegy nabízí

HVB Real Estate s.r.o.

    výroba, obchod a služby, pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

IČO: 24787108

Adresa:
   Korunní 1310/56
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   JUDr. Marie Průšová

Tel.: 602200907
Fax.:
Email: info@hvbreal.cz
Internet: www.hvbreal.cz