Vedoucí pracovník obchodní společnosti AUREDNIK

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme vedoucího pracovníka pro obchodní společnost AUREDNIK CS v Trubíně se zaměřením na školky a školy.
Vedoucí pracovník bude zajišťovat prodejní, poradenskou a servisní činnost vč. administrativy, průběh pracovní a personální organizace, rešerše a stanovení potřeb zákazníků v elektronických i tištěných mediích, analýzu a optimalizaci organizačních a odbytových postupů, kooperaci při tvorbě katalogu, jednání se zainteresovanými partnery a institucemi a také aktivní hledání nových zákazníků.

Požadujememin. ÚSO s maturitou
trestní bezúhonnost
dobré komunikační schopnosti
praxe v řízení kolektivu
znalost práce s MS Word, Excel, Outlook
znalost německého jazyka v mluvené i písemné formě
odpovědnost, flexibilita, spolehlivost,
samostatnost a pracovní nasazení
K výběrovému řízení prosíme o životopis v českém i německém jazyce.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímepracovní smlouvu na dobu neurčitou,
finanční ohodnocení podle výsledků hospodaření,
silný, stabilní a motivovaný tým,
moderní pracovní prostředí,
seberealizaci při tvorbě katalogu a firemních prezentací,
intenzivní a kompetentní zapracování,
služební vozidlo i k soukromému užívání.

Počet zobrazení nabídky práce: 3349             Inzerát Vedoucí pracovník obchodní společnosti AUREDNIK vložen: 2015-07-08

Pracovní místo Vedoucí pracovník obchodní společnosti AUREDNIK nabízí

AUREDIK CS, spol. s r.o.

    zásobování mateřských a základních škol výtvarným materiálem a pomůckami

IČO: 18621392

Adresa:
   Průmyslová 84
   Trubín
   26701

Kontakní osoba:   Mgr. Červenková Eva

Tel.: 311 706 361
Fax.: 311 706 362
Email: cervenkova@aurednik.cz
Internet: www.aurednik.cz