ING poradce pro nové a stávající klienty

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 13.7.2015    Plat: 22000,-

Náplň práce

Společnost NN hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu pro oblast Praha a Středočeský kraj. Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu k dosažení stanovených cílů. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + provize z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 22 000 Kč. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.

Požadujememin. SOU s maturitou
čistý TR

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímepozice v nadnárodní společnosti
propracovaný systém průběžného vzdělání
kariérní růst
fixní příjem + pohyblivá složka
flexibilní pracovní doba
smlouva na dobu neurčitou

Do 23.03.2015 jsme byli ING Životní pojišťovna a ING Penzijní společnost, nyní jsme NN.

Počet zobrazení nabídky práce: 2551             Inzerát ING poradce pro nové a stávající klienty vložen: 2016-11-03

Pracovní místo ING poradce pro nové a stávající klienty nabízí

NN Životní pojišťovna N.V.

Předmět podnikání:
    Pojišťovnictví

IČO: 40763587

Adresa:
   Kischova 5
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728 656 347
Fax.:
Email: michal.mazar@poradce.nn.cz
Internet: www.nn.cz