Skladníci vychystávání míchaných palet - Praha

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: duben 2015    Plat: 15000,-

Náplň práce

- vychystávání zboží přes systém PDA(k vychystávaní zboží komunikace se skladovým systémem přes sluchátka)

- práce s manipulačními vozíky NZV(stojna)

- provoz: 2 směny

Požadujeme- zodpovědnost, samostatnost
- praxi min. 1 rok ve skladu s manipulačním vozíkem
- praxe ve skladu potravin podmínkou
- znalost vychystávání zboží (stavba míchaných palet)
- znalost skladového hospodářství
- znalost práce se čtečkou čárových kódů
- znalost práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- základní mzda při plnění norem až 120,-Kč/hod
- bonusový program (tablety, mobilní telefony a pod.)
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování až 2400 Kč/měs

- pravidelné zálohy

- zajištěné stravování

Počet zobrazení nabídky práce: 2837             Inzerát Skladníci vychystávání míchaných palet - Praha vložen: 2016-01-11

Pracovní místo Skladníci vychystávání míchaných palet - Praha nabízí

www.brigadnici.com

Předmět podnikání:
    Zprostředkování zaměstnání

IČO: 26409259

Adresa:
   Karlovo náměstí 290/16
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Romana Kajerová

Tel.: +420800197197
Fax.:
Email: info@lepsiprace.cz
Internet: www.brigadnici.com