Fundraiser u Greenpeace

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 13.4.2015    Plat: 15000,-

Náplň práce

Chcete si přivydělat při studiu? Máte chuť stát se součástí největší mezinárodní ekologické organizace? Chcete férovou odměnu? Chcete pracovat podle vašich časových možností a dobře si vydělat? Podívejte se na http://prace.greenpeace.cz/ a zjistěte, že u nás to jde.

Jako fundraiser budete v ulicích Prahy získávat nové příznivce Greenpeace. Příznivci jsou lidé, kteří nás pravidelně finančně podporují, čímž nám umožňují vést kampaně za záchranu deštných pralesů, oceánů, za ochranu klimatu či Arktidy. Práce fundraisera je pro Greenpeace velmi důležitá, stanete se proto naší nedílnou součástí.

Zvládnete získat jednoho příznivce za den? Dostanete férovou odměnu 125 Kč/hod. My ale počítáme, že se Vám povede lépe. Za dva příznivce Vás odměníme 200 Kč/hod.

Požadujeme• dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• charisma a dobrou náladu
• nadšení a široký úsměv :)
• věk nad 18 let

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Český jazyk - aktivně

Řidičský průkaz

Nabízíme• motivační finanční ohodnocení
• práci v týmu bezva lidí
• flexibilní pracovní dobu (dopolední, odpolední směny)
• školení a další možnost rozvíjení komunikačních dovedností
• smysluplnou práci pro mezinárodní organizaci
• pracovní doba 10-17:00
• možnost dlouhodobé spolupráce

Počet zobrazení nabídky práce: 2169             Inzerát Fundraiser u Greenpeace vložen: 2015-04-07

Pracovní místo Fundraiser u Greenpeace nabízí

Greenpeace

Předmět podnikání:
    Ochrana životního prostředí

IČO: 17049059

Adresa:
   Prvního PLuku 12
   Praha 8
   18600

Kontakní osoba:   Petra Severová

Tel.:
Fax.:
Email: petra.severova@greenpeace.org