MEDIÁLNÍ PORADCE

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: 30000,-

Náplň práce

Máte obchodní nadání? Jste empatičtí a rádi jednáte s klienty? Zajímá Vás svět nemovitostí? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano a jste z oblasti Prahy, Ostravy nebo Brna, neváhejte a pošlete svůj životopis do RealCity.
Do týmu hledáme nové kolegy na pozice mediálních poradců pro prodej inzerce.

Jaká bude Vaše odpovědnost?

• Zodpovědnost za samostatné obchodní aktivity ve svěřené oblasti
• Identifikace potencionálních klientů z oblasti realitního trhu a rozvíjení nových obchodních vztahů
• Příprava optimálních komunikačních řešení a jejich prezentace novým i stávajícím zákazníkům
• Odpovědnost za prodejní úspěšnost, prohlubování dobrého jména společnosti
• Sledování konkurence, reporting

Požadujeme• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti z oblasti aktivního prodeje min. 2 roky
• Zkušenosti s vedením obchodních jednání a prezentací u klientů, s akvizicemi
• Vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost
• PC dovednosti, orientace v internet. prostředí

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Finanční ohodnocení dle uskutečněných obchodů (s garancí příjmu na první 3 měsíce)
• Práci se zajímavými produkty a novými technologiemi
• Pozici v přátelském a profesionálním týmu
• Automobil, notebook, telefon k dispozici

Počet zobrazení nabídky práce: 1959             Inzerát MEDIÁLNÍ PORADCE vložen: 2015-04-07

Pracovní místo MEDIÁLNÍ PORADCE nabízí

MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o.

Předmět podnikání:
    zprostředkování obchodu
reklamní činnost
zprostředkování služeb
vydavatelské a nakladatelské činnosti

IČO: 26447410

Adresa:
   Drtinova 557/10
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Ručkayová Zuzana

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@realcity.cz