Obchodník pro oblast realitního softwaru a webu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?
- obchodní činnost (prezentace a prodej webového software pro realitní kanceláře, prodej výroby webových stránek)

- vyhledávání a akvizice nových klientů a rozvíjení obchodních vztahů
– identifikace potřeb zákazníka, příprava a prezentace řešení, tvorba nabídek a kalkulací

PožadujemeHledáme:
- nadšeného kolegu se zkušenostmi s aktivním prodejem (oblast IT&webu výhodou, nikoli podmínkou!)
– který má přirozený obchodní talent
– je samostatný a sebevědomý s reprezentativním vystupováním
– má výborné prezentační a vyjednávací dovednosti
– ideálně se orientuje se v oblasti softwaru a má pozitivní vztah k IT

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- zajímavé uplatnění v přátelském a profesionálním týmu
– motivující finanční ohodnocení na základě uskutečněných obchodů
– spolupráci na ŽL
– kompletní podporu při zapracování

Počet zobrazení nabídky práce: 2191             Inzerát Obchodník pro oblast realitního softwaru a webu vložen: 2015-04-07

Pracovní místo Obchodník pro oblast realitního softwaru a webu nabízí

Syncrosoft s.r.o.

    Vytváříme weby, mobilní aplikace a informační systémy na zakázku a provozujeme speciální webový software pro realitní kanceláře. Jsme tým složený ze zkušených vývojářů a odborníků na grafický design, použitelnost, projektový management a marketing.

IČO: 24265071

Adresa:
   Drtinova 557/10
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Zuzana Ručkayová

Tel.:
Fax.:
Email: kariera@realcity.cz