Mystery Evaluation

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Sháníme vlastníky automobilu, kteří by byli ochotni uskutečnit tajnou kontrolu v České republice. Naše hlavní programy: Návštěva a hodnocení čerpacích stanic a automobilových obchodníků.

Požadujemeno requirements

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazA B

NabízímeDuring a mystery visit it is necessary to monitor the level of customer service. An exact scenario is always given prior to the visit. The experience gained during the visit has to be filled up in our online reporting system. Payment is received in the following month after the visit.
Mystery evaluation is an occasional source of income!
With any questions, please do not hesitate to contact me via the given email address or visit our website!
Mail:bsikter@bareinternational.com
Web:www.bareinternational.com

Počet zobrazení nabídky práce: 2081             Inzerát Mystery Evaluation vložen: 2015-04-09

Pracovní místo Mystery Evaluation nabízí

BARE International

Předmět podnikání:
    Measuring Customer Service Level

IČO: 12345

Adresa:
   Vaci
   Budapest
   1133

Kontakní osoba:   Barbara Sikter

Tel.:
Fax.:
Email: bsikter@bareinternational.com
Internet: www.bareinternational.com