Realitní poradce Brno, Brno - venkov

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 50000,-

Náplň práce

Práce v terénu i v kanceláři. Nabízíme nadprůměrné výdělky v závislosti na vlastní aktivitě - provize z prodeje, pronájmu. Požadujeme: sebevědomého člověka, který jde za svým cílem, smysl pro zodpovědnost a orientaci na klienta, komunikativnost, trest. bezúhonnost, ŘP sk. B., nástup ihned.

PožadujemeObchodní zkušenosti výhodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZákladní zaškolení zdarma, podpora zkušeného makléře, týmu asistentek a zkušené právničky. Zdarma - kancelářské zázemí, inzerce nabraných nemovitostí, tel. s neomezeným voláním. Reprezentativní firemní prostory v centru Brny, firemní akce, motivačnísoutěže v rámci kanceláře i celé sítě Century21.

Životopis zasílejte nahana.slozilova@century21.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2012             Inzerát Realitní poradce Brno, Brno - venkov vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Realitní poradce Brno, Brno - venkov nabízí

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26887312

Adresa:
   Křenová 71
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Hana Složilová

Tel.: 777674530
Fax.:
Email: hana.slozilova@century21.cz