Realitní specialista na prodej v Brně

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 45000,-

Náplň práce

CENTURY 21 Bonus Brno, brněnská pobočka největší realitní sítě na světě, třetí nejúspěšnější kancelář v rámci celé ČR, přijme do svého úspěšného týmu zkušené i začínající realitní makléře a makléřky. Nabízíme práci s volnou pracovní dobou a zároveň s možností vydělávat prakticky neomezené množství peněz! Přátelský kolektiv a vzdělávání jsou to, na čem stavíme. Zkušenosti v oboru nepotřebujete, vše, co musíte umět, Vás naučíme! Každý začínající makléř získá podporu zkušeného makléře, který mu předá své know how. Pokud zkušenosti v oboru máte, je to pro Vás výhodou a získáte u nás možnost budovat si vlastní tým.

• telefonický kontakt s klienty z databáze
• náběr nemovitostí – na prodej i pronájem
• prohlídky nemovitostí

Požadujeme• příjemné vystupování, odpovědnost, obchodního ducha
• časovou flexibilitu a velké pracovní nastavení
• připravenost učit se novým věcem
• základy práce na PC
• čistý trestní rejstřík
• vlastní automobil

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Důkladné vstupní školení ZDARMA
• Firemní telefon, pracovní místo a počítač ZDARMA
• Přidělování firemních zakázek ZDARMA
• Inzerci Vašich zakázek na nejnavštěvovanějších realitních serverech, topování zakázek a inzerce na prominentní zadní straně měsíčně vydávaného časopisu ZDARMA
• Osobní prezentační materiály, vizitky, letáky, plachty opět ZDARMA
• Motivační provizní systém z dokončených realitních obchodů
• Bonusové provize ze sjednaných hypotečních obchodů
• Podporu zkušeného týmu asistentek, hypotečních specialistů, IT specialistů a zkušené právničky
• Špičkový realitní software umožňující kvalitní práci, jak s nabídkami, tak i poptávkami
• Možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě
• Vedení zkušenými a úspěšnými realitními makléři
• Kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu makléřů
• Zázemí reprezentativní kanceláře
• Přátelský kolektiv, společné akce, motivační soutěže jak pro celou kancelář, tak i pro jednotlivce

Životopis zasílejte nahana.slozilova@century21.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2021             Inzerát Realitní specialista na prodej v Brně vložen: 2015-04-24

Pracovní místo Realitní specialista na prodej v Brně nabízí

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26887312

Adresa:
   Křenová 71
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Hana Složilová

Tel.: 777674530
Fax.:
Email: hana.slozilova@century21.cz