Řidič s vlastním vozem

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 200,-

Náplň práce

Hledáme řidiče s vlastním autem pro přepravu osob po Praze.
Pokud splňujete tyto předpoklady:
- Máte osobní automobil, max 10 let starý a alespoň 4 dvéřový
- Je vám více než 21 let
- Máte chuť dobře vozit naše klienty
- Máte čistý trestní rejstřík a maximálně 6 bodů v kartě řidiče.
Pak nám prosím zašlete pár slov o sobě a o svém autě, nejlépe i s fotkou a CV.
Budeme se těšit.

PožadujemeŘP sk B
čistý trestní rejstřík
max 6 bodů v kartě řidiče a v minulosti žádný 7mi bodový trest

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeMožnost flexibilní pracovní doby a výplata každý týden. Je to vhodné i jako doplňková práce - můžete pracovat třeba jen jeden den v týdnu.

Počet zobrazení nabídky práce: 4427             Inzerát Řidič s vlastním vozem vložen: 2015-04-29

Pracovní místo Řidič s vlastním vozem nabízí

Hermánek agentura s.r.o.

Předmět podnikání:
    služby

IČO: 28496612

Adresa:
   Českolipská 1456
   Mělník
   27601

Kontakní osoba:   Jakub Hermánek

Tel.:
Fax.:
Email: asistentka@personalista.cz