Pracovník/ce pro zajištění chodu kanceláře

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Pracovník/ce pro zajištění chodu kanceláře. Náplň práce: komunikace se zákazníky, dodavateli, úřady. Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, ochotu zaškolit se, věk nerozhoduje. Zajímavé finanční ohodnocení od 25 000 Kč do 35 000 Kč. Možnost vedení kanceláře, otevíráme nové pobočky ve vašem kraji.

PožadujemePožadujeme: komunikativnost, spolehlivost, logické uvažování, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme kompletní zapracování, nadstandartní finanční ohodnocení, možnost kariérního postupu, prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj, jistotu ve stabilní společnosti, perspektivní a zajímavá práce v příjemném kolektivu, firemní výhody a benefity ( auto i pro soukromé účely, možnost pružné pracovní doby, mobilní telefon, odměny ), věk nerozhoduje, vedení kanceláře

Počet zobrazení nabídky práce: 2869             Inzerát Pracovník/ce pro zajištění chodu kanceláře vložen: 2015-05-12

Pracovní místo Pracovník/ce pro zajištění chodu kanceláře nabízí

Jiři Ondráček

Předmět podnikání:
    reklama, stavebni

IČO: 88503941

Adresa:
   K Lesu 134
   Nové Sedlice
   74706

Kontakní osoba:   Ondráček

Tel.: 608175209
Fax.:
Email: kancelarjobs@email.cz