HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Manažment veľkoobchodu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: ihneď    Plat: dohodou

Náplň práce

Pozícia:
Manažér veľkoobchodu

Pracovný vzťah:
Trvalý pracovný pomer, plný úväzok

Miesto výkonu práce:
Praha, ČR

Mzda:
Dohodou

Termín nástupu:
Ihneď

Vhodné aj pre absolventov:
Áno

Náplň práce:
- Starostlivosť o súčasných klientov spoločnosti
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie klientov
- Prijímanie a vybavovavnie objednávok
- Prezentácia portfólia produktov
- Monitorovanie trhu, analýza trhu a predaja
- Pravidelný reporting

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: obch@kontiki.sk. Do predmetu e-mailu uveďte: „Manažér veľkoobchodu“.

Oslovíme iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

PožadujemePožiadavky:
- minimálne vzdelanie: úplné stredoškolské s maturitou
- prax v oblasti výhodou
- jazykové znalosti: angličtina - pokročilá úroveň
- znalosť práce s PC (Outlook, Word, Excel)
- vodičský preukaz (skupina B)
- flexibilita, dobrá komunikatívna schopnosť
- schopnosť vyjednávať a prezentovať
- ochota učiť sa a cestovať, vysoké pracovné nasadenie

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- podľa dohody

Životopis zasílejte naobch@kontiki.sk

Počet zobrazení nabídky práce: 3227             Inzerát Manažment veľkoobchodu vložen: 2015-05-25

Pracovní místo Manažment veľkoobchodu nabízí

HRÁČ CZECH s.r.o.

Předmět podnikání:
    Naša spoločnosť sa zaoberá predovšetkým predajom herného softvéru / hardvéru a herného príslušenstva. V súčasnosti vlastníme 23 predajní, z toho 12 v Českej republike a 11 v Slovenskej republike.

IČO: 27709426

Adresa:
   Třída 1. máje 7
   Břeclav
   690 02

Kontakní osoba:   Tomáš Šimonkay

Tel.:
Fax.:
Email: nakup3.kontiki@gmail.com