řidič

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: květen    Plat: dohodou

Náplň práce

nabízíme praci řidiče.Rozvoz zboží Jížní Morava.
Požadujeme ŘP skupiny C,profesní průkaz.
Soboty, neděle,svátky volno.

PožadujemeŘP skupiny C,profesní průkaz,čistý TR,

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

NabízímeNabízíme dobré platové podmínky vždy v termínu.

Počet zobrazení nabídky práce: 3101             Inzerát řidič vložen: 2015-05-18

Pracovní místo řidič nabízí

Pneuservis Sonsbeek,s.r.o.

Předmět podnikání:
    pneuservis pro osobní vozy
nákladní doprava

IČO: 25503383

Adresa:
   Černovičky 5
   Brno
   62700

Kontakní osoba:   Sonsbeek Petr

Tel.: 603786509
Fax.:
Email: sonsbeek@volny.cz