Lektor

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: jiné    Nástup: dle dohody    Plat: 2000,-

Náplň práce

Vzdělávací agentura hledá pro spolupráci lektory z různých oborů, kromě cizích jazyků.

• Vedení kurzů, seminářů dle vlastního zaměření
• koordinace celého procesu

Požadujeme• zkušenost a praxi v daném oboru,
• dobré komunikační a prezentační dovednosti,
• samostatnost, pečlivost,
• zodpovědnost za provedenou práci.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• prostory pro kurzy, semináře jsou zajištěné,
• propagaci,
• individuální ohodnocení.

Počet zobrazení nabídky práce: 2128             Inzerát Lektor vložen: 2015-05-29

Pracovní místo Lektor nabízí

AKADEMIA CZ, s. r. o.

Předmět podnikání:
    vzdělávací agentura

IČO: 28648714

Adresa:
   Švabinského 1937/15
   Ostrava-Moravská Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Hana Čimburová

Tel.: 725366137
Fax.:
Email: hana.cimburova@akademiacz.cz