Účetní

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

účtování dle zásad podvojného účetnictví
zpracování faktur - přijatých i vydaných
tvorba dohadných položek
spolupráce na měsíčních, ročních závěrkách
komunikace s dodavateli, odběrateli a dalšími odděleními firmy
znalost náležitostí daňových dokladů s příslušnými zákony
vedení evidence hmotného i nehmotného majetku
účtování odpisů majetku
ostatní administrativní práce

PožadujemeSŠ vzdělání zakončené maturitou
Praxe minimálně 2 roky
Znalost podvojného účetnictví a související daňové problematiky
Velmi dobrá znalost práce na PC-MS Office
Komunikační a organizační schopnosti
Samostatnost, zodpovědnost, loajalita, pečlivost
Účtování dle zásad podvojného účetnictví

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeodpovídající platové ohodnocení
firemní benefity
možnost seberealizace a profesního rozvoje
přátelský kolektiv
flexibilní pracovní dobu

Počet zobrazení nabídky práce: 3614             Inzerát Účetní vložen: 2015-06-01

Pracovní místo Účetní nabízí

VDS Consulting s.r.o.

Předmět podnikání:
    Konzultace, poradenství, lektorská činnost, mediace

IČO: 24312720

Adresa:
   Švýcarská 2429
   Kladno
   27201

Kontakní osoba:   Vendula Dhouieb Sejkorová

Tel.: 774 507 275
Fax.:
Email: sejkorova@vdsconsulting.cz
Internet: www.vdsconsulting.cz