Módní návrhářka (krejči)

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 4000,-

Náplň práce

Hledám módní navrhářku na sportovní oblečeni, která je schopna ušít jednoduché doplňky na sport. Zatím jen brigádě. Ideálně člověk na mateřské nebo ještě student.

PožadujemeModerní krejčovstvi.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

NabízímeNabízím možnost stabilního a dlouhodobého výdělku s možnosti prodloužení smlouvy na HPP. Plat 80kč / hod.

Počet zobrazení nabídky práce: 2053             Inzerát Módní návrhářka (krejči) vložen: 2015-10-24

Pracovní místo Módní návrhářka (krejči) nabízí

Martin Nesnídal

Předmět podnikání:
    Finance

IČO: 01048864

Adresa:
   sady Pětatřicátníků 23
   Plzeň
   3010

Kontakní osoba:   Nesnídal Martin

Tel.:
Fax.:
Email: Martin.nesnidal@bcas.cz