Analytická a admin. podpora týmu fin. poradců

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- zpracování nabídek bank, pojišťoven, invest. společností,
- příprava podkladů a výstupů pro klienty,
- podpora v oblasti správy stávajícího portfolia klientů,
- komunikace s finančními institucemi a katastrem nemovitostí,
- administrativní agenda a podpora chodu kanceláře.

Požadujeme- analytické založení,
- práce s PC (MS Excel, Word), správa webových stránek,
- VŠ vzdělání nebo SŠ s praxí v oboru,
- průběžné vzdělávání v oblasti finančních produktů,
- pečlivost, samostatnost, vstřícnost,
- iniciativní přístup v řešení zadaných úkolů.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- kombinovaný způsob odměňování: fixní plat + bonusy,
- flexibilní pracovní doba,
- příležitost pracovního rozvoje a profesionální růst,
- zkrácený pracovní úvazek s možností rozšíření na plný,
- místo práce Praha 2,
- vhodné pro analyticky založené finanční poradce s praxí a VŠ se zájmem práce v oblasti financí.

Počet zobrazení nabídky práce: 2367             Inzerát Analytická a admin. podpora týmu fin. poradců vložen: 2015-06-08

Pracovní místo Analytická a admin. podpora týmu fin. poradců nabízí

Ing. Hana Kollertová

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 74607880

Adresa:
   Španielova 1309/60
   Praha
   16300

Kontakní osoba:   Ing. Hana Kollertová

Tel.: 725256625
Fax.:
Email: hana.kollertova@seznam.cz
Internet: www.efektfinance.cz