DumRealit: Manažer kanceláře pro Brno

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Jsme členové Realitní komory České republiky, otevíráme kancelář společnosti DumRealit.cz Onyxs v Brně a možná právě Vy můžete vést tuto kancelář k úspěchu.
Jsme na trhu bezmála 25 let, rádi Vám poskytneme naše „know how“, veškerá naše školení jsou zdarma a rozhodně u nás nebudete platit žádné jiné poplatky.
Náplň práce
Povedete a budete řídit tým makléřů a ponesete zodpovědnost za výsledky své kanceláře.

Mezi Vaši každodenní činnost bude patřit:
vlastní obchodní činnost
motivování a vedení týmu makléřů
vedení obchodních jednání

Ideální kandidát na tuto pozici má:
zkušenosti s přímým prodejem realit
vysoké pracovní nasazení a organizační schopnosti
schopnost plánovat cíle kanceláře, tyto cíle plnit a zpětně kontrolovat
zdravé sebevědomí, všeobecný přehled, samostatnost a iniciativu
minimálně středoškolské vzdělání
čistý trestní rejstřík

Požadujemezkušenosti s přímým prodejem realit

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeA co Vám nabízíme? Cokoliv, čeho sami budete chtít dosáhnout.
Chcete vést vlastní tým lidí? U nás budete mít ve vedení svého týmu volnou ruku, ale také Vám rádi pomůžeme, když bude potřeba.
Chcete vysoký plat? Vytvoříme Vám podmínky, abyste na něj dosáhli. Váš plat bude tvořen jednak vysokými procenty z Vašich vlastních obchodů, ale také procenty z obratu Vaší kanceláře.
Chcete kariérně růst a vést vlastní kancelář? My chceme růst a budeme rádi, když porostete spolu s námi.

Dále nabízíme
vzdělávání a školení zdarma
práce v nových prostorách pod zavedenou značkou
možnost čerpání zvýhodněného financování automobilu
telefon s neomezeným voláním

Pokud Vás naše nabídka zaujala, Posílejte své životopisy s fotografií a motivační dopisy přes tlačítko „Odpovědět“ nebo na email onyxs@dumrealit.cz.

Životopis zasílejte naonyxs@dumrealit.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1779             Inzerát DumRealit: Manažer kanceláře pro Brno vložen: 2015-06-15

Pracovní místo DumRealit: Manažer kanceláře pro Brno nabízí

Varally Invest

Předmět podnikání:
    Realitní činnost

IČO: 03494080

Adresa:
   Bartošova 5532
   Zlín
   760 01

Kontakní osoba:   Adam Žitník

Tel.:
Fax.:
Email: onyxs-zlin@dumrealit.cz