technik do výroby odporů, Brno

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 18,-

Náplň práce

technik do výroby výkonových odporů
vzdělání sš/vš elektro, silnoproud, možno i absolvent bez
praxe, ŘP B, organizační schopnosti, popis práce - nákup materiálu,
řízení a plánování výroby,
montáž a oživování u zákazníků
místo práce - brno, montáže i v zahraničí
plat 18-22 tis, podle praxe a výsledků

Požadujememožno i absolvent bez praxe, manuální zručnost, organizační schopnosti

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1809             Inzerát technik do výroby odporů, Brno vložen: 2015-06-16

Pracovní místo technik do výroby odporů, Brno nabízí

seamo spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    výroba odporů

IČO: 15547736

Adresa:
   Cejl 18
   brno
   60200

Kontakní osoba:   bartoš

Tel.: 603253070
Fax.:
Email: bartos@seamo.eu
Internet: www.seamo.eu