KONZULTANT/KA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: 40000,-

Náplň práce

Hledáte změnu, novou výzvu nebo první uplatnění? Aktuální pozice Vás nenaplňuje a rádi byste vyzkoušeli něco úplně nového? Pak se přidejte k nám! Hledáme cílevědomého kolegu/kolegyni se zápalem pro práci s lidmi, který se nebojí komunikovat.

Co bude Vaším úkolem:
•analýza potřeb zákazníků
•konzultace, poradenství a následná nabídka služeb
•optimalizace a rozšiřování služeb
•každodenní komunikace se zákazníky
•realizace předem domluvených schůzek z call centra
•partnerský prodej energetických produktů a služeb skupiny RWE
•péče o stálé i nové klienty

PožadujemePřidejte se k nám pokud:
•se nebojíte komunikace s lidmi
•máte řidičský průkaz sk. B
•máte příjemné a profesionální vystupování
•jste zodpovědný a máte pečlivý přístup k práci
•jste trestně bezúhonní
•oceníte časovou flexibilitu
•máte obchodního ducha

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo Vám nabízíme:
•finanční ohodnocení bez horní hranice
•fixní mzda + provize
•motivační program
•časovou flexibilitu
•propracovaný systém zaškolení
•práci na plný úvazek
•zázemí kanceláře přímo v Olomouci
•možnost práce na dohodu nebo ŽL
•zajímavou práci ve které se nikdy nebudete nudit

Počet zobrazení nabídky práce: 1484             Inzerát KONZULTANT/KA vložen: 2015-07-29

Pracovní místo KONZULTANT/KA nabízí

Ranger Communication Centres, a.s.

    Zabýváme se poskytováním služeb pro klienty z oblasti telekomunikací, energetiky a bankovnictví. Jsme také součástí celoevropské skupiny společností Ranger Marketing fungující od roku 1992.

IČO: 27433391

Adresa:
   tř. Svobody 43/39
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Petra Ospálková

Tel.: 733592331
Fax.:
Email: petra.ospalkova@ranger-cc.cz