ANALYTIK JUNIOR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: IHNED    Plat: dohodou

Náplň práce

Náplní práce je komunikace s klienty, specifikace uživatelských požadavků, tvorba funkční, datové a procesní analýzy informačních systémů, komunikace s vývojáři, testování výstupů vývoje, tvorba technické dokumentace a manuálů informačního systému.

Požadujeme- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- znalost UML, CASE nástrojů
- základní znalost návrhu informačních systémů
- znalost AJ na úrovni pochopení technické dokumentace
- analytické myšlení
- výborné komunikační schopnosti
- iniciativní, zodpovědný a flexibilní přístup
- schopnost týmové práce
- řidičský průkaz

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práci v rostoucím oboru Facility Management
- práci na rozmanitých projektech pro zajímavé české i zahraniční společnosti
- pružnou pracovní dobu, dobře dostupné pracoviště v Praze
- příjemné pracovní prostředí, menší profesionální tým
- pevnou mzdu s motivačními odměnami
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na MHD
- jazykové vzdělávání
- atraktivní systém odměňování
- plat dohodou dle zkušeností
- nástup ihned
- HPP

Životopis zasílejte napetra.novakova@alstanet.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 3025             Inzerát ANALYTIK JUNIOR vložen: 2015-08-12

Pracovní místo ANALYTIK JUNIOR nabízí

Alstanet, s.r.o.

    Alstanet, s.r.o. je stabilní středně velká softwarová společnost specializující se na vývoj vlastní aplikace určené pro oblast Facility Managementu.

IČO: 25791311

Adresa:
   Freyova 1/12
   Praha 9
   190 00

Kontakní osoba:   Petra Nováková

Tel.:
Fax.:
Email: petra.novakova@alstanet.cz
Internet: www.alstanet.cz