Řidič,mechanik odtahové služby Prostějov

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízíme práci řidiče,mechanika odtahové služby pro osobní a nákladní vozidla.Zkušenosti : práce s hydraulickou rukou,autojeřábem či opravami nákladních vozidel výhodou. Požadujeme: min. sk.C,profesní průkaz,zodpovědnost a časovou flexibilitu. Práce na hlavní pracovní poměr.

PožadujemeBydliště Prostějov a okolí

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2557             Inzerát Řidič,mechanik odtahové služby Prostějov vložen: 2016-04-04

Pracovní místo Řidič,mechanik odtahové služby Prostějov nabízí

Dagmar Ondrušová

    Odtahová služba ,vyprošťování vozidel ,přeprava strojů a nadrozměrných nákladů

IČO: 48463621

Adresa:
   Prostějovská 251
   Mostkovice
   79802

Kontakní osoba:   Ondruš

Tel.: 773664234
Fax.:
Email: auto.ondrus@seznam.cz
Internet: www.autoondrus.cz