Oblastní vedoucí - Praha východ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: management    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro naše filiálky hledáme oblastní vedoucí pro oblast Praha - východ.

- zodpovědnost za dosažení plánovaných obratů a ekonomických výsledků několika svěřených filiálek v daném regionu
- zajištění maximální podpory vedoucím filiálek v plnění zadaných úkolů
- zodpovědnost za výběr zaměstnanců, jejich pracovní vývoj a motivaci
- předkládání návrhů a podnětů na zlepšení a zefektivnění činnosti zaměstnanců ve svěřené oblasti
dodržování hygienických i zákonných podmínek ve svěřené oblasti

Požadujeme- praxi v maloobchodu s potravinami alespoň 10 let
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti s vedením kolektivu a motivací podřízených zaměstnanců
- časová flexibilita a ochota cestovat
- samostatnost
- ŘP sk.B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- zajímavé mzdové ohodnocení
- firemní automobil
- mobilní telefon, notebook a další firemní benefity
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Počet zobrazení nabídky práce: 2344             Inzerát Oblastní vedoucí - Praha východ vložen: 2016-03-16

Pracovní místo Oblastní vedoucí - Praha východ nabízí

ZIMBO CZECHIA s.r.o.

    - pronájem nebytových prostor včetně prodejního zařízení (franchising)
- řeznictví
- zpracování ryb
- nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- pohostinství

IČO: 61220988

Adresa:
   Na Zátorách 8
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Knapová Katarína

Tel.:
Fax.:
Email: knapova@zimbo.cz