Prodavač/ka Milovice (nástup ihned)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dle dohody    Plat: 14000,-

Náplň práce

- prodej masa a uzenin
- příprava masa a uzenin do pultu
- práce na pokladně

Požadujeme- příjemné a vstřícné vystupování
- práce na 8 hod směny (ranní a odpolední)
- flexibilita, práce na směny

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zajímavé finanční ohodnocení až 14.000,- Kč
- práce na HPP
- systém zaučení
- možnost pracovat i brigádně

Počet zobrazení nabídky práce: 1918             Inzerát Prodavač/ka Milovice (nástup ihned) vložen: 2016-03-16

Pracovní místo Prodavač/ka Milovice (nástup ihned) nabízí

ZIMBO CZECHIA s.r.o.

    - pronájem nebytových prostor včetně prodejního zařízení (franchising)
- řeznictví
- zpracování ryb
- nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- pohostinství

IČO: 61220988

Adresa:
   Na Zátorách 8
   Praha 7
   17000

Kontakní osoba:   Knapová Katarína

Tel.:
Fax.:
Email: knapova@zimbo.cz