prodavač železářství

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 18000,-

Náplň práce

Přijmeme prodavače/ku do prodejny v centru Prahy. Sortiment tvoří kromě klasického železářství také provaznictví, technické textilie, čalounický, sedlářský, brašnářký a obuvnický materiál. Znalost sortimentu, poctivost, spolehlivost, flexibilita a přiměřené zdraví podmínkou. Vyžadujeme vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k zákazníkům. V náplni práce je pultový prodej, objednávky a přejímky zboží. Nezbytná znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete profesní životopis.

Požadujemeznalost sortimentu
flexibilita
znalost práce na PC
přiměřené zdraví

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímezaměstnavatelská provize
bonusy

Počet zobrazení nabídky práce: 1873             Inzerát prodavač železářství vložen: 2015-07-16

Pracovní místo prodavač železářství nabízí

JUDr. Ivo Vacke

Předmět podnikání:
    prodejna železářství

IČO: 10138170

Adresa:
   Veltěžská 340
   Praha 1
   18200

Kontakní osoba:   Ivo Vacke

Tel.: 603242424
Fax.:
Email: vacke@vacke.cz