Kuchař/ka, pizzař/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 80,-

Náplň práce

Příjmeme zodpovědného a zkušeného kuchaře - minutky, meníčka, pizza. Místo práce Ostrava- Zábřeh. Své životopisy prosím zasílejte na uvedený email.

PožadujemePožadujeme dobrý zdravotní stav, zdravotní průkaz, upravený vzhled- otevřená kuchyň, zkušenost s přípravou pizzy a meníček podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1698             Inzerát Kuchař/ka, pizzař/ka vložen: 2015-07-20

Pracovní místo Kuchař/ka, pizzař/ka nabízí

tomáš chudo

Předmět podnikání:
    gastronomie

IČO: 67702805

Adresa:
   Štěrková 21
   Ostrava
   70900

Kontakní osoba:   ivana tulisová

Tel.: 724528329
Fax.:
Email: ivana.tulisova@gmail.com