Hledáme účetní/ho s praxí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: administrativa    Nástup: 1.9.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta na pozici účetní/ho zpracovávající kompletní účetnictví dvou firem dlouhodobě působících na trhu v oboru stavebnictví.

Požadujeme- praxi ve vedení účetnictví
- znalost podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví, DPH, silniční daně, daně z příjmu, daně z nemovitosti
- kontrola věcné a formální správnosti účetních dokladů
- komunikace s příslušnými úřady
- znalost související účetní, mzdové a daňové legislativy
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalita, zodpovědnost
- výhodou je znalosti účetního programu Ježek software - STEREO

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeOdpovídající platové ohodnocení, kancelářské zázemí, PC vybavení, přátelský kolektiv.
Možnost práce na HPP nebo na živnostenský list.

Počet zobrazení nabídky práce: 2691             Inzerát Hledáme účetní/ho s praxí vložen: 2015-07-21

Pracovní místo Hledáme účetní/ho s praxí nabízí

Dalibor Horák s.r.o.

Předmět podnikání:
    Stavebnictví

IČO: 29206677

Adresa:
   Havlíčkova 441
   Kuřim
   66434

Kontakní osoba:   Ivana Šebelová

Tel.: 737413570
Fax.:
Email: i.sebelova@dalibor-horak.cz