Kancelářská práce v cestovní kanceláři

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 18000,-

Náplň práce

Brněnská cestovní kancelář PUXtravel se specializací na zimní zájezdy do Alp nabízí volné pracovní místo primárně v oddělení prodeje - náplní práce je komunikace s klienty, vyřizování rezervací, další kancelářská administrativa i případná výpomoc v produktovém oddělení.

Požadujeme- dobré komunikační a organizační schopnosti
- milé a reprezentativní vystupování (klienti i obchodní partneři)
- znalost min 1 cizího jazyka (NJ, FR nebo IT)
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
- základní znalost práce na pc (excel, powerpoint, word, aj.)
- aktivní lyžař/snowboardista výhodou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné: znalost min 1 cizího jazyka (NJ, FR nebo IT)

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme práci v mladém pracovitém týmu, otevřený přístup a motivující ohodnocení. Pracovní úvazek – min. poloviční až HPP (možnost domluvy).

Životopis zasílejte naživotopis se zkušenostmi a fotografií na email jarmila.hubinkova@pux.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 2534             Inzerát Kancelářská práce v cestovní kanceláři vložen: 2015-11-23

Pracovní místo Kancelářská práce v cestovní kanceláři nabízí

pux s.r.o.

Předmět podnikání:
    cestovní kancelář

IČO: 26915545

Adresa:
   Masná 34
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Jarmila Hubinková

Tel.:
Fax.:
Email: info@pux.cz
Internet: www.pux.cz