Obsluha těžebních strojů pro lom Votice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 15000,-

Náplň práce

Společnost ZAPA beton a.s. hledá zaměstnance na pozici

Náplní práce bude obsluha kolového nakladače na expedici výrobků a obsluha mobilních drticích jednotek v lomu Votice

Místo výkonu práce: Votice

Pokud hledáte pracovní uplatnění jako obsluha těžebních strojů a naše nabídka Vás zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.
Kontakt: Klára Vojtíšková - klara.vojtiskova@zapa.cz, tel.: 226 004 419

Zasláním osobních údajů na základě této nabídky udělujete naší společnosti souhlas ke shromažďování, uchování a zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

PožadujemePožadujeme:
výuční list
ŘP skupiny „C“
Strojnický průkaz s oprávněním NK
Praxe na nakladači kolovém v lomech nebo pískovnách vítána
Průkaz profesní způsobilosti výhodou
Zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost a odpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

NabízímeNabízíme:
Zázemí úspěšné a dynamické firmy s dlouhou tradicí ve stavebnictví
Odpovídající finanční ohodnocení
Školení odpovídající pracovní pozici
Týden dovolené navíc

Počet zobrazení nabídky práce: 1750             Inzerát Obsluha těžebních strojů pro lom Votice vložen: 2015-07-27

Pracovní místo Obsluha těžebních strojů pro lom Votice nabízí

ZAPA beton a.s.

Předmět podnikání:
    výroba betonu, produkce kameniva

IČO: 25137026

Adresa:
   Vídeňská 495
   Praha 4
   142 00

Kontakní osoba:   Klára Vojtíšková

Tel.:
Fax.:
Email: klara.vojtiskova@zapa.cz