Dispečer pro sklad kameniva Olomouc

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 15000,-

Náplň práce

Společnost ZAPA beton a.s. hledá zaměstnance na pozici

Náplní práce bude prodej hotových výrobků odběratelům (vážení, vystavení DL, daň. dokladů za hotové, kontrola frakce, kontrola SPZ, atd.), export dat, měsíční sestavy, organizování dopravy k zákazníkovi, obsluha kolového nakladače

Místo výkonu práce: sklad kameniva Olomouc

Pokud hledáte pracovní uplatnění jako dispečer a naše nabídka Vás zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.
Kontakt: Klára Vojtíšková - klara.vojtiskova@zapa.cz, tel.: 226 004 419

Zasláním osobních údajů na základě této nabídky udělujete naší společnosti souhlas ke shromažďování, uchování a zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

PožadujemePožadujeme:
výuční list
ŘP skupiny „C“
Strojnický průkaz s oprávněním NK
Praxe na nakladači kolovém v lomech nebo pískovnách vítána
Průkaz profesní způsobilosti výhodou
Znalost uživatelského prostředí MS Office nutná, schopnost pracovat v interních systémech a databázích
Zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost a odpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC

NabízímeNabízíme:
Zázemí úspěšné a dynamické firmy s dlouhou tradicí ve stavebnictví
Odpovídající finanční ohodnocení
Školení odpovídající pracovní pozici
Týden dovolené navíc

Počet zobrazení nabídky práce: 2382             Inzerát Dispečer pro sklad kameniva Olomouc vložen: 2015-07-27

Pracovní místo Dispečer pro sklad kameniva Olomouc nabízí

ZAPA beton a.s.

Předmět podnikání:
    výroba betonu, produkce kameniva

IČO: 25137026

Adresa:
   Vídeňská 495
   Praha 4
   142 00

Kontakní osoba:   Klára Vojtíšková

Tel.:
Fax.:
Email: klara.vojtiskova@zapa.cz