Operátor pro výrobní společnost

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: 15000,-

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme pozice: Operátor/ka výroby. Jedná se o výrobu solárních panelů.
Pracuje se formou krátký/dlouhý týden (6:00-18:00, 18:00-6:00). Práce není náročná, pouze se u ní stojí.

Požadujeme- zodpovědný přístup k práci
- flexibilnost, chuť pracovat
- dobrý zrak a cit pro detail

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: čeština - rodilý mluvčí nebo výborný, slovenština - rodilý mluvči nebo výborný

Řidičský průkaz

Nabízíme- ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení
- možnost týdeních záloh až 1 000,- Kč
- mzda: cca od 13 000 – 15 000,- Kč ČISTÉHO!!!
- možnost přesčasů
- nástup možný ihned, nebo dohodou

Pro bližší informace volejte 8:00-16:00 tel. 773 741 814 nebo si zašlete svůj životopis.

Počet zobrazení nabídky práce: 1773             Inzerát Operátor pro výrobní společnost vložen: 2015-07-29

Pracovní místo Operátor pro výrobní společnost nabízí

XAWAX Jobs

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 24245496

Adresa:
   Murmanská
   1475/4
   10000

Kontakní osoba:   Vargová

Tel.: 773 741 814
Fax.:
Email: brnonabor@xawax.cz
Internet: xawax.cz