Referent(ka) fakturace velkoobchodu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Nábytek Mikulík Vranovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) fakturace velkoobchodu .
Žádost o zařazení do VŘ a profesní životopis prosím zasílat na e-mail: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz
Informace na tel.: 608 457 686 – p. Mikulíková Renata.

PožadujemePožadujeme středoškolské vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním a příjemném prostředí
- příspěvky na stravování
- možnost stravování ve firemní jídelně
- výraznou slevu na zboží
- zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu
- přátelský kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 2520             Inzerát Referent(ka) fakturace velkoobchodu vložen: 2015-07-24

Pracovní místo Referent(ka) fakturace velkoobchodu nabízí

Miroslav Mikulík

Předmět podnikání:
    Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

IČO: 13663640

Adresa:
   Lipová 692
   Vranovice
   69125

Kontakní osoba:   Mikulíková Renata

Tel.: 608457686
Fax.:
Email: renata.mikulikova@nabytek-mikulik.cz