Operátor - telefonista HPP / brigáda

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned / dohodou    Plat: 14700,-

Náplň práce

Do menšího “rodinného” callcentra přijmeme na brigádu 3 operátory s možností delší spolupráce.

Oslovit klienty, kteří vyplnili dotazník, a jako poděkování, jim nabídnout balení doplňků stravy zdarma, pouze za poštovné a balné 79,-

PožadujemeDobrá znalost CZ/SK jazyka , základní znalost PC, komunikativnost.
Zkušenosti s telemarketingem uvítáme, ale nejsou podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeŠkolení zdarma. Občerstvení na pracovišti zdarma. Technické zázemí. Dobrá dopravní dostupnost - 5min pěšky ze zast. Chmelnice (tram č. 1, 9) nebo 3 min pěšky ze zast. Habrová (bus č. 124), možnost parkování (ulice Na Jarově).
Kancelář s klimatizací.
Přátelský kolektiv

400-700 Kč/směna (5 hodin)
480-1600 Kč/směna (8 hodin)

Možnost zkráceného i plného úvazku.
Volitelnost směn - ranní / odpolední / CD

Počet zobrazení nabídky práce: 1935             Inzerát Operátor - telefonista HPP / brigáda vložen: 2015-07-29

Pracovní místo Operátor - telefonista HPP / brigáda nabízí

InaMax Services s.r.o.

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 04145062

Adresa:
   Na Jarově 2425/4
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Drahoslava Hamrlová

Tel.: 608 999 875
Fax.:
Email: hamrlova@inamaxservices.cz
Internet: inamaxservices.cz