řidič/strojník

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: Ihned    Plat: 19000,-

Náplň práce

-svoz zboží od zákazníků po Praze a Středních Čechách
-nakládka + vykládka zboží
-manipulace s nakladačem do 7t

Požadujeme-spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
-komunikace se zákazníky, příjemné vystupování
-manuální zručnost
-fyzická zdatnost výhodou
-řidičské oprávnění skupiny B,C (strojní průkaz na kolové nakladače)
-základy PC
- trestní bezúhonnost
-aktivní přístup a ochota učit se novému

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB C

Nabízíme-možný nástup ihned
-hlavní pracovní poměr
-nabídka mzdy 19 000kč (po zkušební době navýšení platu)
-mobilní telefon
-stabilní zázemí české společnosti

Počet zobrazení nabídky práce: 2776             Inzerát řidič/strojník vložen: 2015-07-30

Pracovní místo řidič/strojník nabízí

RPG recycling, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Zpracování opotřebených pneumatik

IČO: 29235171

Adresa:
   Vazová 2143
   Uherské Brod
   688 01

Kontakní osoba:   774253502

Tel.:
Fax.:
Email: praha@rpgrecycling.cz
Internet: www.rpgrecycling.cz