Delegát/ka - doprovodu festivalových skupin

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 13.8.2015    Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízíme stáž v eventové agentuře pro studenty a aktivní mladé lidi se znalostmi ruštiny a angličtiny.
Získáte zkušenosti z multikulturního prostředí, procestujete nová místa během festivalu, stanete se součástí Mezinárodní akce, a získáte spoustu zkušenosti z cestovního ruchu.
Požadujeme: znalost ruštiny, češtiny a angličtiny. Vysokou míru zodpovědností a samostatnosti, odolnost vůči stresu, schopnost rychle reagovat, dobrou orientaci a schopnost pracovat s mapou, přátelskou a komunikativní povahu. Zájem o kulturu a práci s lidmi.
Nabízíme: Ubytování, strava, jízdné, pracovní telefon. Možnost navázaní stále spolupráce (pořádáme 22 festivalů ročně). Možnost cestovat, pracovat v mezinárodním prostředí. Daná stáž se muže započítat, jako odborná praxe pro studenty VŠ!
Naplň stáže: První termín 13. 8. – 19.8. (některé skupiny do 24.8.) je formou školení bez finančního ohodnocení, je to seznámení s práci na festivalu.

Požadujemeznalost jazyků, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost komunikace, zodpovědnost

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNa dalším termínu, tj. od 27.10.2015) bude mít delegát finanční ohodnocení a prémie, pokud vše proběhne bez problémů.
Pokud budete pracovat na prvním zkušebním festivalu velice dobře, na další festival už budete mít vlastní skupinu s platem + vyšší prémie.
Vašim úkolem je kontrolovat program aby skupina byla všude včas,
kontrolovat ubytování, stravování, je třeba být po celou dobu festivalu se skupinou.
Delegát také řeší technické dotazy na hotelu, v restauraci, prohlídkách, koncertech apod.
V průběhu soutěžní přehlídky a koncertů každý delegát má za úkol kontrolovat pořádek a pomáhat s koordinaci práci spojených s koncertem.

Další terminy a místo pracovní stáže a brigády:
srpen 2015 ( Jižní Čechy, Itálie – Rimini)
27.10 – 6.11.2015(Teplice, Praha, Drážďany, Belin, Paříž)
3.01. – 15.01.2016 (Teplice, Praha, Drážďany, Belin, Paříž)
27.03-02.04.2016 (Teplice, Praha, Drážďany, Belin, Paříž)
1.05- 6.05.2016 (Teplice, Praha, Drážďany, Belin, Paříž)

Počet zobrazení nabídky práce: 1718             Inzerát Delegát/ka - doprovodu festivalových skupin vložen: 2015-07-31

Pracovní místo Delegát/ka - doprovodu festivalových skupin nabízí

Nadační Fond Mezinárodní Forum Mládeže

    Pořádání mezinárodních uměleckých festivalů pro děti a mládež

IČO: 28959566

Adresa:
   Pražská 16
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Eva Čechurová

Tel.: 608889985
Fax.: 281017267
Email: youth-forum@praha-cz.net
Internet: http://www.forum-festival.com/cz