SVÁŘEČ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Informace o pracovním místě
Přijmeme zaměstnance na pozici SVÁŘEČ. Jde o práci ve stabilní a perspektivní společnosti s velkým potenciálem.
Místo výkonu práce: Česká republika, Praha Slaný
Termín nástupu: IHNED po vykonání zkoušky
Druh pracovního poměru: HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
Nabízený plat: DOHODOU.

Náplň práce:
- zámečnické práce
- svařování metodou CO2
- práce ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily

Požadujeme- platné oprávnění ke sváření minimálně ZM1
- znalost čtení výkresové dokumentace
- státní zkouška CO2

Kontaktní osoba: Mgr. Silvia Sobotková
Telefonický kontakt: +421 948 453 134
e-mail: sobotkova@propersona.sk
WWW: www.agenturapropersona.sk

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- týdenní zálohy ve výši 1000 Kč / týden
- turnusová práce (3 týdny práce, 1 týden volno)
- zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- strava a ubytování v místě práce HRAZENO zaměstnavatelem
- spolehlivé pracovní a existenční zázemí
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- prémie

Počet zobrazení nabídky práce: 1821             Inzerát SVÁŘEČ vložen: 2016-11-30

Pracovní místo SVÁŘEČ nabízí

PRO PERSONA s.r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 44607831

Adresa:
   Zimná 51
   Spišská Nová Ves
   05201

Kontakní osoba:   Silvia Sobotková

Tel.: +421948453134
Fax.:
Email: sobotkova@propersona.sk
Internet: www.agenturapropersona.sk