Automechanik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Do servisu hasičské a požární techniky hledáme automechanika pro nákladní vozidla TATRA 815, LIAZ.

Požadujemevyučen v oboru nebo praxe
pracovitost
spolehlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1590             Inzerát Automechanik vložen: 2015-08-31

Pracovní místo Automechanik nabízí

Požární technika KOMET s.r.o.

Předmět podnikání:
    opravy a modernizace požární techniky

IČO: 18623255

Adresa:
   Petra Bezruče 1031
   Pečky
   28911

Kontakní osoba:   Miloš Zedník

Tel.: 321 785 005
Fax.:
Email: komet.pecky@centrum.cz
Internet: www.pozarnitechnikakomet.cz