Specialista terénního vymáhání pohledávek

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 01.09.2015    Plat: 25000,-

Náplň práce

Nově vzniklé oddělení společnosti EC Collect hledá do svého teamu oražené parťáky se zkušeností s terénním vymáháním pohledávek. Chceš být v centru dění a zásadně ovlivnit úspěch svého týmu? Pak hledáme právě tebe!

Co u nás nebudeš dělat?

- Marně čekat na výplatu
- Nudit se
- Čekat na rozkazy
- Psát tužkou
- Pít rozpustnou kávu z plastového kelímku

Co ti můžeme nabídnout?

- Hlavní pracovní poměr
- Bonusy za skvěle odvedenou práci
- Služební auto k osobním účelům
- Služební telefon
- Práci v centru Prahy
- Možnost učit se od úspěšných
- Dobrou náladu
- Skvělý team

Co za to budeme chtít?

- Prokazatelnou zkušenost s osobním terénním vymáháním
- Výkony v terénu jako je osobní dohledání osob a majetku
- Vidět rejstřík trestů a bezdlužnosti
- Nechat se svézt v autě
- Vidět jak ti to jde s tabletem a počítačem
- Spolehlivost rodiče, nasazení hasiče, odvahu kaskadéra a komunikaci hodnou krizového štábu

Těšíme se na tebe!

Požadujemedle inzerátu

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné: žádné

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 2510             Inzerát Specialista terénního vymáhání pohledávek vložen: 2015-08-20

Pracovní místo Specialista terénního vymáhání pohledávek nabízí

EC Collect s.r.o.

    Vymáhání pohledávek, finanční poradenství, právní zastoupení

IČO: 04093011

Adresa:
   Revoluční
   Praha
   11000

Kontakní osoba:   Ing. Petr Řehoř

Tel.: 277000249
Fax.:
Email: rehor@eccollect.cz