Ošetřovatel/ka koní s praxí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 11000,-

Náplň práce

Hledáme spolehlivé ošetřovatele do našeho hřebčína u Netolic (25 km od Českých Budějovic). Pracovní náplň: Čištění, péče a vodění koní, příprava krmení, krmení, případně lonžování (zaučení bude poskytnuto). Zkušenosti s koňmi absolutní požadavek. Osobní zodpovědnost a přesnost žádoucí. Dobrý plat a v případě potřeby ubytování. Příležitostná výuka jízdy na koni je možná.
Ochota pracovat o víkendu a brzy ráno.
V případě zájmu životopis na e-mail: info@horsefarm.cz
Tel. 721 368 888 (PO-PÁ 8-15 hod.)

PožadujemeZkušenosti s koňmi. Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 1392             Inzerát Ošetřovatel/ka koní s praxí vložen: 2015-11-27

Pracovní místo Ošetřovatel/ka koní s praxí nabízí

ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.

Předmět podnikání:
    zemědělství

IČO: 25189891

Adresa:
   Žitná 50
   Netolice
   38411

Kontakní osoba:   Pivoňková

Tel.:
Fax.:
Email: info@horsefarm.cz